01 / 01

N&G HAKKINDA

Düşündük,Tasarladık,Gerçekleştirdik.

Şehrin merkezinde, deniz manzarasından ödün vermeden modern, tüm spor aktiviteleri için donanımlı, yepyeni bir yapının içinde hijyenin her zaman ön planda olduğu, alanında uzman eğitmenlerle güçlendirdiğimiz kadrosu ile birlikte sporu hayatınızın keyifli bir parçası yapmaya N&G Spor Merkezi ile geliyoruz.

N&G Spor Merkezi’nde sizler için her şeyi düşündük, tasarladık ve gerçekleştirdik! Pilates, core ve fonsiyonel antrenmanlardan, Technogym’in imzasını attığı kaliteli ekipmanlarımız ile yapacağınız fitness ve vücut geliştirme antrenmanları, tecrübeli ve ilgili eğitmenlerimiz ile beraber beslenme, diyet ve antrenman programlarınızın düzenlendiği spor merkezimizde rahatlamanız ve yorgunluğunuzu atarken de vücüdunuza güzel bir iyilik yapmanız için Türk hamamı, spa ve masaj salonları da ekledik.

N&G Spor Merkezi, vazgeçemeyeceğiniz bir sosyal yaşam alanı olacak!

N&G HİZMETLERİMİZ

FITNESS&GYM

Vücut geliştirme, belirli bir program dahilinde dış görünüşü en hard seviyeye getirme projesidir. Temel prensipleri kas geliştirmeye yönelik kademeli direnç egzersizlerini içermektedir. Vücut geliştirme sporu ile ilgilenen kişilerin programları, daha iyi bir kas kütlesine sahip olmak, daha hacimli kaslara ulaşmak ve en iyi olduğu zamanda yarışmalara katılmak üzere tasarlanmaktadır. Fitness ise, tüm kasların tek tek aletli ya da aletsiz çalıştırılmasıyla, vücudun sıkılaştırılması ve güçlendirilmesidir. 1 – 1,5 saatlik programlar ile yapılır. Fitness'ın temel prensiplerinin en başında yaşam standartlarının iyileştirilmesi gelmektedir. Gün içerisinde daha dinamik, enerjik, yorulmayan, dayanıklılık gibi özelliklerin geliştirilmesine dayanan ve kişilere özel olarak dizayn edilen fiziksel aktiviteleri içermektedir.

HAMAM

Tarihten bu güne kültürümüzde var olan hamam, bugün geleneksel ve modern olarak yine kültürümüzde yer almaya devam ediyor. Hamamın vücudunuza bir çok faydası vardır. Mutluluk hormonu salgılatır, ölü deriyi atmanıza yardımcı olurken sinüslerin rahatlamasını sağlar ve bağışıklık sisteminizi güçlendirir, metabolik sistemi düzenler. N&G Spor Merkezinde klasik türk hamamının içinde, gelin hamamı ile neşelendirebilir, köpük masajları ile ruhunuzu arındırabilir ya da vücut peelingleri ile vücudunuzu ölü derilerden arındırabilirsiniz.

SPA

Latince’de “Selus Per Aqua” yani “Sudan Gelen Sağlık” veya “Su ile Gelen Sağlık” anlamına gelen SPA su ile birlikte, doğal ve şifalı taşlar, aromatik yağlar ve profesyonel masaj teknikleri ile uygulanmaktadır. Spa merkezimizde bu masajlardan veya bakımlardan istediğinizi seçebilirsiniz. Spa bakımlarının selülit tedavisinden, cilt bakımına veya stres atıcı masajlara kadar çeşitli türleri olabilir. Spa nedir, ne işe yarar diye merak edenlere; spa masajları ve bakımları ile günün stresinden uzaklaşmak, canlanmak, rahatlamak, anti selülit tedavisi görmek, yüz, cilt bakımı yapmak, temizlenmek yani her türlü terapiden faydalanmak mümkündür. Ayrıca N&G Spor Merkezi için de yer alan spa ile sauna, buhar odası, masaj odaları ve VIP odalar, hamam, dinlenme alanları, duş ve soyunma odaları gibi hizmetlerde sizler için yer almaktadır.